Za nami kolejny miesiąc wspólnej nauki i zabawy.

06.02.2024 r.- obchodziliśmy Światowy Dzień Bezpiecznego Internetu. W tym dniu podczas zajęć wzięliśmy udział w projekcie Safreinternet.pl którego głównym  celem jest zwiększenie świadomości dzieci na temat zagrożeń jakie niosą za sobą najnowsze techniki komunikacji.

09.02.2024 r. obchodziliśmy Międzynarodowy dzień pizzy. W tym dniu dzieci brały udział w rożnych quizach,
i zabawach związanych z pizzą, zaś na obiad dla naszych kochanych przedszkolaków czekała pyszna pizza przygotowana przez nasze Panie z kuchni.

13.02.2024 r. w naszym przedszkolu, odbył się bardzo długo wyczekiwany przez nasze kochane dzieci
„Bal karnawałowy”. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się
dzieci podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Bal był okazją do zintegrowania się dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń.

14.02.2024 r. z okazji Walentynek w naszej sali pojawiły się piękne kolorowe serca. Podczas zajęć rozmawialiśmy na temat dnia zakochanych, tego czym jest dzień zakochany, od kogo pochodzi ta nazwa
oraz jak możemy go obchodzić.

28.02.2024 r. braliśmy udział w warsztatach kuchni molekularnej podczas których zapoznawaliśmy się
z właściwościami i zastosowaniem ciekłego azotu w kuchni.

Drodzy Rodzice przed nami miesiąc marzec a co za tym idzie nadejście wiosny i związane z nią różne atrakcje podczas których nasze kochane przedszkolaki na pewno nie będą mogły narzekać na nudę. Do zobaczenia.