W dniu 18 października w Przedszkolu Nr 435 odbyły się warsztaty dla rodziców oraz kadry pedagogicznej
pt. „Jak skutecznie dogadywać się z dzieckiem? Jak wypracować dobre nawyki?”, które prowadził dr Wojciech Wierzejski, wykładowca akademicki.
Doktor Wojciech Wierzejski przekazując wiedzę opartą na doświadczeniu, odpowiadał na pytania: Jak radzić sobie ze wyburzonym dzieckiem? Jak okazać empatię i jak zareagować w sytuacji kryzysowej? –  Doktor Wierzejski podkreślał, że ważne jest, by nazwać stan, w jakim jest dziecko i zadać pytanie, co się stało. – Najważniejsze, by nie ulegać tym samym emocjom, które ma dziecko.

Podczas warsztatów uczestnicy, mieli okazję poszerzyć wiedzę z zakresu rozwoju dzieci oraz ich potrzeb.
W trakcie spotkania rodzice nabyli cenne umiejętności, które przydadzą się w budowaniu relacji rodzinnych opartych na szacunku i współpracy oraz rozwinęli swoje umiejętności wychowawcze.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za obecność.