Dzień dobry, Rok 2024 na Bemowie bez wątpienia jest wyjątkowy. To rok, w którym świętujemy 30 lat Bemowa, a w marcu otrzymaliśmy tytuł Dzielnicy Roku 2023 w plebiscycie Warszawiaki. 

Z tej okazji mamy dla was konkurs, którego zwycięzca, decyzją Zarządu Dzielnicy Bemowo, otrzyma voucher  – nagrodę otrzymaną przez Bemowo w ramach Plebiscytu. Co trzeba zrobić, aby spędzić weekend w Hotelu Gołębiewski? Pokażcie nam swoim okiem zmiany, które zaszły na terenie Dzielnicy Bemowo na przestrzeni lat.

Zadanie polega na zestawieniu starej fotografii (placu, ulicy, krajobrazu, przyrody, itp.) z aktualnym obrazem tego obiektu. Zdjęcie współczesne powinno być tak skadrowane i wykonane, aby możliwie najdokładniej pokrywało się ze zdjęciem historycznym. Opis do zdjęcia powinien zawierać nazwę miejsca, jego lokalizację oraz w przypadku obiektu zabytkowego, krótką informację historyczną.

Fotografie należy składać do 15 kwietnia w Urzędzie Dzielnicy Bemowo, Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej, pokój 322 lub pokój 323 lub przesłać pocztą na adres: Urząd Dzielnicy Bemowo, Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej,  01-381 Warszawa,  ul. Powstańców Śląskich 70 z dopiskiem na kopercie „Nasze Bemowo dawniej i dziś.”

Zapoznajcie się z regulaminem. Konkurs Fotograficzny „Nasze Bemowo dawniej i dziś” – Bemowo (um.warszawa.pl)