Na początku miesiąca odbyło się przedstawienie z okazji ,,Dnia Babci i Dziadka’’. Przedszkolaki pięknie się zaprezentowały śpiewając piosenki oraz recytując wiersze. Po oficjalnej części zaprosiliśmy przybyłych gości do wspólnego tańca belgijka oraz zabaw muzyczno-ruchowych wg A. Chartanowicz. W ramach prezentów dzieci wykonały portrety Babć i Dziadków w formie kalendarza. W lutym w przedszkolu odbył się długo wyczekiwany ,,Bal karnawałowy’’ prowadzony przez animatorkę szaloną Julkę. Dzieci miały na sobie wspaniałe stroje, wesoło się bawiły w rytm znanych melodii. Chętnie uczestniczyły w proponowanych aktywnościach. Był to energicznie i radośnie spędzony czas. Jak co miesiąc odbył się Koncert muzyczny ,,Małe warszawskie wróbelki…’’ dzieci tym razem poznały wygląd, brzmienie oraz budowę klarnetu. 28.02 miały miejscami warsztaty z kuchni molekularnej. Dzieci brały udział w bardzo ciekawych doświadczeniach, badały właściwości suchego lodu oraz ciekłego azotu. Warsztaty sprawiły przedszkolakom ogromną radość, wszyscy bawili się świetnie, przy okazji zdobywając wiedzę. Odwiedziła nas również pani ze Straży Miejskiej z pogadanką na temat prawidłowego zachowania się podczas wypadku w domu, przypomniała dzieciom nr alarmowy 112 oraz nr do straży miejskiej 986. Dziękuję Adamowi za przygotowanie prezentacji na temat ,,Moje zainteresowania’’ w ramach realizacji programu ,,Będę uczniem’’.